Jeśli jesteś zarejestrowaną organizacją charytatywną, pożytku publicznego, lub innym podmiotem prowadzącym taką działalność i chcesz ubiegać się o nasze wsparcie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Składanie wniosków odbywa się wyłącznie drogą on-line. Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z regulaminem składania wniosków.

Fundacja Castorama będzie wspierać organizacje pozarządowe i projekty społeczne za pomocą darowizn finansowych, darowizn rzeczowych i wolontariatu, aby umożliwić poprawę warunków mieszkaniowych osobom będącym w potrzebie wskutek trudności finansowych, choroby, niepełnosprawności lub innej ciężkiej sytuacji.

Wspieramy nowe i istniejące inicjatywy, które koncentrują się na zapewnieniu dobrych domów i poprawie przestrzeni społecznej, tym najbardziej potrzebującym pomocy.

1/4 dane organizacji

Wnioskowane wsparcie musi być zgodne z celami statutowymi Fundacji Castorama.

*Pola obowiązkowe

2/4 o organizacji

3/4 opis projektu

• * Min. 5 zdjęć
  • * Krótkie nagranie wideo
  • * Łącznie wielkość materiałów nie może być większa nić 199MB
To pole jest wymagane. Minimalna ilość plików które trzeba załączyć to 5. Dozwolone formaty to jpeg, jpg, png, avi, mp4, mov, doc, pdf.
  • * Dozwolone rozszerzenia: xlsx
To pole jest wymagane. Dozwolone formaty to xlsx.

4/4 finalizacja